قوانین و مقررات سایت فیلم‌نگار

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت فیلم‌نگار

ورود کاربران به وب‏‌سایت مجله آن‌لاین فیلم‌نگار هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه‌شده از سوی فیلم‌نگار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و هم‌چنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که خرید مقالات و شماره‌های مجله نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمام شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید تمام اصول و رویه‏‌های مجله آن‌لاین فیلم‌نگار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است، و به این ترتیب، کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روز‌رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به خرید محتوا یا هر گونه استفاده از خدمات مجله آن‌لاین فیلم‌نگار اقدام کند.

هم‌چنین از آن‌جا که مجله فیلم‌نگار یک وب‌سایت آن‌لاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف‌کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده

محصولات ارائه‌شده در وب‌سایت که شامل مقالات تخصصی حوزه فیلمنامه‌نویسی و شماره‌های مجله است، از سوی تیم تحریریه فیلم‌نگار تولید و منتشر شده‌اند و دارای مجوزهای لازم و شامل حقوق تألیف هستند.

  • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و هم‌چنین خدمات پس از فروش خدمات بر عهده مجله فیلم‌نگار است.
  • فاکتور اقلام فروش‌رفته در سایت عرضه می‌شود و در پنل مشتری قابل رؤیت است.
  • از آن‌جا که خدمات فروش‌رفته ساختار محتوا دارند، بنابراین هیچ نوع ارسالی صورت نمی‌گیرد و به محض پرداخت، دسترسی لازم به محتوای مربوط برای کاربر ایجاد می‌شود.
  • چون فروش خدمات سایت از نوع اعطای دسترسی به محتواست، بنابراین برگشت کالا یا خدمت یا مرجوعی قابل تعریف نیست، بنابراین کاربران لازم است در انتخاب محتوا دقت لازم را به عمل آورند.

ارتباطات الکترونیک

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فیلم‌نگار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید. این ارتباطات به صورت الکترونیک انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت تمام اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که انتشارات فیلم‌نگار به صورت الکترونیک (از طریق پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیک) به درخواست شما پاسخ دهد.

هم‌چنین آدرس ای‌میل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ای‌میل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

برای اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فیلم‌نگار برای اعضای وب‌سایت ای‌میل یا پیامک ارسال کند.

هم‌چنین ممکن است فیلم‌نگار برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سؤال نظرسنجی ارسال کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فیلم‌نگار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام می‌گذارد و از آن محافظت می‏‌کند.

فیلم‌نگار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فیلم‌نگار، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فیلم‌نگار، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و تمام محتوای تولیدشده از سوی فیلم‌نگار جزئی از دارایی‌های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فیلم‌نگار است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجادشده از سوی فیلم‌نگار و علایم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار فیلم‌نگار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از فهرست‌های محتوایی و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فیلم‌نگار، یا هر یک از خدمات و مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده‌کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و تمام این حقوق برای انتشارات فیلم‌نگار محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات فیلم‌نگار، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و رمز ورود انجام می‏‌پذیرد، به عهده کاربران است.

ثبت و پردازش خرید از سایت

  • در صورت تأیید پرداخت مبلغ هر محتوا یا شماره نشریه، دسترسی لازم برای کاربر به صورت خودکار ایجاد می‌شود. چنان‌چه به هر دلیل پرداخت آن‌لاین با مشکل مواجه شود، به درخواست مشتری و پس از تأیید انتقال مبلغ، دسترسی لازم به کاربر طی دو روز کاری اعطا می‌شود.
  • با پرداخت هزینه کامل یک شماره، دسترسی به تمام محتوای فروشی آن شماره به مشتری اعطا می‌شود.
  • چنان‌چه مشتری بدون مجوز از فیلم‌نگار نسبت به انتشار محتوای خریداری‌شده اقدام کند، فیلم‌نگار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به غیرفعال کردن حساب کاربری مشتری و قطع دسترسی‌های ایشان اقدام کند. حق قطع فروش تمام یا بخشی از خدمات به هر دلیلی، بدون اطلاع قبلی، برای انتشارات فیلم‌نگار محفوظ است.
  • در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی خدمات موجود در سایت فیلم‌نگار، حق بلااثر کردن خرید انجام‌شده از سوی مشتری، برای انتشارات فیلم‌نگار محفوظ است. فیلم‌نگار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام‌شده از سوی مشتری واریز و عودت می‌کند و مشتری با ورود به سایت فیلم‌نگار می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
  • کاربران باید پروفایل خود را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پی‌گیری نخواهد بود. بنابراین درج آدرس ای‌میل و شماره تماس‌های همراه به منزله مورد تأیید بودن صحت آن‌هاست و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فیلم‌نگار برای اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

محتوا

فیلم‌نگار نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند.

وب‌‏‌سایت فیلم‌نگار هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست، ارائه می‏‌شود و سایت فیلم‌نگار تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد، بر عهده ندارد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هر گونه از موارد قوه قهریه، فیلم‌نگار هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. فیلم‌نگار خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.