Fighting with My Family

مبارزه با خانواده‌ام

  • نویسنده : میثا محمدی
  • مترجم :
  • تعداد بازدید: 386

فیلمنامه‌نویس و کارگردان: استفن مرچنت، تهیه‌کننده: کوین میشر، تدوین: نانسی ریچاردسون، مدیر فیلم‌برداری: رمی آدفارسین، موسیقی: ویک شارما، بازیگران: فلورنس پیو، لنا هدی، نیک فراست، جک لودن، ژانر: کمدی/ درام/ زندگی‌نامه، محصول 2019 آمریکا و انگلستان، 108 دقیقه، بودجه: 11 میلیون دلار، درآمد فروش: 39.1 میلیون دلار، پخش از لیونزگیت یو کی
خلاصه داستان: 2002 نوریج- انگلستان. زک ۱۰ ساله مشغول تماشای مسابقات کشتی کج است که سارایا، خواهر کوچک‌ترش، می‌رسد و می‌خواهد برنامه مورد علاقه خودش را تماشا کند. دو بچه درگیر می‌شوند و در این بین والدینشان، ریک و جولیا، دخالت می‌کنند و آن دو را تشویق به کشتی گرفتن می‌کنند. ریک ترتیبی می‌دهد تا بچه‌ها در مسابقات آماتور کشتی شرکت کنند و سارایا در مسابقه‌اش از حریف پسرش می‌برد.
سارا در 18 سالگی با نام مستعار بریتینی نایت یک مسابقه‌دهنده است و حال او و برادرش به اداره باشگاه خانوادگی‌شان کمک می‌کنند. ریک و جولیا از ‌هاچ مورگان درخواست می‌کنند مربی بچه‌های آن‌ها شود. او درنهایت قبول می‌کند که آن‌ها ابتدا به صورت آزمایشی مسابقه‌ای در ورزشگاه آرنا داشته باشند. خواهر و برادر با دواین جانسون آشنا می‌شوند و او به سارایا پیشنهاد می‌کند نام مستعاری برای خودش انتخاب کند. سارایا نیز نام پیج را از روی برنامه تلویزیونی مورد علاقه‌اش انتخاب می‌کند.
بعد از چندین مسابقه سرانجام مورگان تنها پیج را برای مسابقات بیرون از انگلستان انتخاب می‌کند و اصرارهای او برای انتخاب زک راه به جایی نمی‌برد و درنتیجه پیج راهی آمریکا می‌شود. شرایط در فلوریدا برای پیج خیلی هم راحت نیست. او به سبک سرگرمی مسابقات عادت ندارد و خبری از مبارزه مختلط نیست و دختران هم‌تمرینی او، جری لین، کریستین و مدیسون، خیلی بی‌تجربه هستند. پیج با فیلم‌های کوتاه تبلیغاتی درگیر است. مورگان صریحاً به زک می‌گوید هیچ‌گاه نمی‌تواند به مسابقات کشتی کج وارد شود و این موضوع زک را افسرده می‌کند. پیج خبردار می‌شود که والدینش بدون اجازه او وسایل مورد علاقه‌اش را فروخته‌اند و برای تعطیلات کریسمس یک مسابقه بین زک و پیج ترتیب داده‌اند.
در مسابقه پخش زنده جمعیت پیج را هوو می‌کنند و او نیز گریان صحنه را ترک می‌کند. او تصمیم می‌گیرد برای این‌که شبیه دیگر دختران هم‌تمرینی‌اش شود، موهایش را بلوند کند و با اسپری خودش را برنزه می‌کند. اما این کار باعث فاصله بیشتر آن‌ها می‌شود.
مورگان به پیج می‌گوید آینده برادر او در کشتی کج تنها می‌تواند به عنوان یک کتک‌خور باشد و شرکت در این مسابقات می‌تواند زندگی او را خراب کند؛ درست مثل کاری که او با پیج کرده است. مورگان او را تشویق می‌کند نزد خانواده‌اش برگردد تا زندگی شادتری داشته باشد. پیج برای تعطیلات کریسمس به خانه برمی‌گردد و درست پیش از مسابقه با برادرش به او می‌گوید قصد دارد از مسابقات دبلیو دبلیو دبلیو کنار بکشد. زک از این خبر عصبانی می‌شود و به پیج می‌گوید او می‌خواهد از رویایی دست بکشد که خودش از رسیدن به آن بازمانده است. زک از خانه بیرون می‌زند و پیج او را در یک بار پیدا می‌کند و برادرش می‌گوید قبول دارد که مورگان به خاطر او زک را وارد نکرده است، اما او قصد دارد روی مسائل مهم‌تری در زندگی‌اش تمرکز کند و مربی بچه‌ها شود. پیج نمی‌تواند نظر زک را تغییر دهد و به خاطر او دوباره با همان قیافه اصلی‌اش به فلوریدا بازمی‌گردد.
پیج به‌شدت در تمرینات پیشرفت می‌کند و هماهنگی بیشتری با هم‌تمرینی‌هایش پیدا می‌کند و با آن‌ها دوست می‌شود. زک نیز به مربی‌گری شاگردان والدینش برمی‌گردد. مورگان شاگردانش را به رستلمانیا 30 می‌برد و پیج خبردار می‌شود که قرار است به پیشنهاد مورگان با ‌ای‌جی‌لی در برنامه زنده تلویزیونی مسابقه بدهد. پیج در شروع مسابقه دوباره خشکش می‌زند، ولی کار را آغاز می‌کند. در کمال ناباوری خانواده که در حال تماشای مسابقه از تلویزیون هستند، پیج برنده می‌شود.
پیج در مسابقات دبلیو دبلیو دبلیو می‌ماند و به عنوان زنان پیشتاز این رشته فعالیت می‌کند.

 

مرجع مقاله